We sluiten 2017 af met, hoe kan het ook anders, een jaaroverzicht. Want wauw, wat een jaar was dit voor Must Magazine. Onze blog groeide en kreeg veel meer bezoekers en we schreven meer recensies dan ooit. We zijn het meest blij met iedereen die onze blog volgt en trouw onze blogposts leest. Bedankt daarvoor! <3 Want ja, die blogposts werden soms behoorlijk goed ontvangen. Dit zijn de tien best gelezen blogposts van dit jaar.
Blogposts: 10 t/m 6: theorieën over Pretty Little Liars & een kritische recensie
We tellen vandaag af van 10 naar 1. De blogpost die op nummer 10 staat in de categorie ‘best gelezen’ is Paula’s recensie van het boek Generatie EI – Rosa Surachno. Paula: ‘Echt een fantastisch boek, het staat zelfs in mijn lijstje van favoriete boeken van het jaar. Ik raad het boek iedereen aan als je meer wilt lezen over de problemen waar millennials mee te maken hebben.’
‘Paula gaf dit boek namelijk 2,5 sterren en was niet heel positief over Babe, You Got This, terwijl andere bloggers lyrisch waren’
Op nummer 9 staat Anna’s blogpost over verborgen pareltjes op Netflix. Misschien leuk om nog eens te doen! Op nummer 8 staat de recensie van Babe, You Got This. Die recensie werd namelijk heel goed gevonden via Google. En om eerlijk te zijn is het een van de weinige recensies waarin ook wat kritiek staat. Paula gaf dit boek namelijk 2,5 sterren en was niet heel positief over Babe, You Got This, terwijl andere bloggers lyrisch waren. Op nummer 7 staat de blogpost over de beste YA-boeken van 2016. Die werd zelfs nog in 2017 goed gelezen! Op nummer 6 dan: onze theorieën over wie A.D. zou zijn in Pretty Little Liars. Mega goed gelezen omdat dit het jaar was van de allerlaatste aflevering van Pretty Little Liars (snik! maar een van onze theorieën klopte dus wel..)
Blogposts 5 t/m 1: Wat echt het beste werd gelezen dit jaar
Recensies doen het toch het allerbest. Er staan er zelfs vier in de top-5! Op nummer 5: De Edele Kunst Van Not Giving A Fuck – Mark Manson. Een uitzondering in de top-5 is het interview over films, boeken en series met Bonnie van Boncolor. Super leuk dat Anna’s interview met Bonnie zo goed werd ontvangen! Funfact: dit ging allemaal via Skype. En eigenlijk zou Paula er ook bij zijn, maar haar laptop werkte niet mee op dit dag!
‘Recensies doen het toch het allerbest – er staan er zelfs vier in de top-5’
Dan de laatste 3:
3 – Paula’s recensie over Zeik Niet Zo van Anouk Kemper, Suzette Hermsen en Lianne Marije Sanders. Die recensie vind je meteen als je naar het boek zoekt. Wij staan letterlijk onder de link om het boek te kopen op bol.com, haha! #bloggoals
2 – Esther’s recensie over In Het Water van Paula Hawkins. Een heel gek verhaal met maar liefst elf personages. Daar willen mensen van te voren blijkbaar maar wat graag een recensie over lezen, haha.
1 – Paula’s recensie over de 3PAK-bundel die je dit jaar gratis kreeg tijdens Literatour. Dit keer geschreven door Özcan Akyol, Mano Bouzamour en Elfie Tromp. Als je zoekt naar een recensie van deze gratis bundel met korte verhalen, staan wij zelfs bovenaan via Google. Deze blogpost werd daarom serieus 1229 (!!!!) keer bekeken. Bizar veel!
Bedankt allemaal & gelukkig 2018
Bedankt allemaal voor het lezen van onze blogposts op Must Magazine. We waarderen het enorm dat mensen de tijd nemen om recensies of andere blogposts van ons te lezen, en soms zelfs te reageren. Hopelijk wordt 2018 ook een mooi jaar qua bloggen. Wij hopen in ieder geval op een jaar vol mooie boeken, kritische recensies (as always) en hopelijk wederom een mooie Instagramfeed.
Namens iedereen van Must Magazine – Anna, Esther, Paula en Laurine – een gelukkig 2018! <3 Hopelijk wordt het voor ons allemaal een heel mooi jaar.